Celková nabídka

Prodej

Benátky nad Jizerou - Kbel

Představujeme vám prodej atypického RD vzniklého na základě celkové přestavby objektu původní stodoly. Přestavba byla realizována v roce 2016 specializovanou firmou zabývající se podobnými rekonstrukcemi a „přírodním“ stavitelstvím. Výsledkem rekonstrukce jsou velice útulné, příjemně působící prostory s vnitřní dispozicí 2+kk a podlahovou plochou cca 73 m2.

cena: 4 700 000 Kč

Prodej hotelu Bílá Růže, Poděbrady

Představujeme vám prodej známého hotelu Bílá Růže, situovaného v centru lázeňského města Poděbrady.

cena: 0 Kč info osobně

Prodej RD s pozemkem 944 m2, UP 254 m2, Formanská ul., Praha 4 - Újezd

Představujeme Vám prodej zděného RD s užitnou plochou 254 m2 a rovinným pozemkem o výměře 944 m2.

cena: 0 Kč

Stavební pozemek 1.548 m2, ul. Lišická, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Představujeme vám prodej velice zajímavého stavebního pozemku o výměře 1.548 m2, situovaného na rohu ulic Lišická a Zaříčanská, v žádané lokalitě Praha 9 - Újezd nad Lesy.

cena: 6 900 Kč za m2

Prodej pensionu, UP 350 m2, Josefův Důl

Představujeme Vám prodej zavedeného horského penzionu „Fanda“, situovaného v srdci Jizerských hor – Josefově Dole, poblíž známého lyžařského střediska Tanvaldský špičák. Penzion nabízí ubytování pro cca 20 lidí, součástí penzionu je restaurace o stejné kapacitě, kterou využívají i turisté z okolí a místní obyvatelé.

cena: 5 300 000 Kč

Prodej rekreačního areálu VLTAVANKA, Slapská přehrada - Županovice

Představujeme Vám prodej známého rekreačního areálu Vltavanka situovaného přímo na břehu slapské přehrady v obci Županovice, okr. Příbram. Rekreační areál se skládá z původního objektu výletní restaurace a z nově přistaveného penzionu se samostatnými apartmány. Rekreační areál Vltavanka patří mezi trvale vyhledávaná místa pro nejen letní rekreaci. Kromě možnosti krásného koupání a provozování vodních sportů v hlavní (letní) sezóně, je rekreační areál Vltavanka rovněž hojně vyhledáván i v sezóně jarní (cyklistika, rybaření) a podzimní sezóně (cyklistika, houbaření, rybaření). Areál je rovněž využíván pro příležitostná firemní školení – moderní školící místnost je součástí penzionu.

cena: 0 Kč Info o ceně v RK

Prodej 4 řadových RD se zahradou, Dobravčice, okr. Kolín

Představujeme Vám nový, komorní bytový projekt, zahrnující výstavbu a prodej 4 ŘRD, resp. 4 dvojpodlažních bytových jednotek s vlastním venkovním vstupem, zahradou a parkováním. Bytové jednotky budou situovány ve 2 samostatně stojících, energeticky úsporných dvojdomech. Vnitřní dispozice každé z bytových jednotek je 4+kk, čistá vnitřní podlahová plocha činí 98,83 m2. Jednotlivé bytové jednotky budou, s výjimkou kuchyňské linky, vybaveny veškerým vnitřním zařízením (podlahy, obklady, dlažby, sanita, zákl. osvětlení). Výměry zahrad ke každé z jednotek jsou cca 220 - 320 m2 (+ zpevněná parkovací plocha). Domy jsou konstruovány z lehkých prefabrikovaných panelů na bázi dřeva, střecha je sedlová. Domy budou napojeny na rozvod el. energie a veřejný zdroj vody, likvidace odpadních vod bude řešena vlastní ČOV nebo septikem s možným budoucím přepojením do obecní (veřejné) kanalizace (ve výstavbě). Vytápění je ústřední elektrické.

cena: 4 900 000 Kč

RD Jesenice, okr. Praha - západ

Představujeme Vám prodej zděného RD 6+kk s rovinným pozemkem o výměře 532 m2.

cena: 0 Kč k jednání

Prodej chaty s pozemkem v krásném údolí, 10 km východně od Prahy

Prodej chaty 52 m2 s vlastním pozemkem 380 m2. Chata je v historicky první chatové osadě ve středočeském kraji, pouhých 10 km východně od hranice Prahy. Nachází se v překrásném údolí říčky Šembery. Je zde nádherná příroda a lesy. V nejbližším okolí je středověké hradiště s pozůstatky hradu Šember, románský kostelík sv. Martina, tvrz Tuchoraz a hlavně krásné samotné údolí podél potoků a Šembery. Je to na dojezd kousek z Prahy a přitom si návštěvník připadá jako v malé Šumavě. Koupání je v létě v lesním rybníku v Kozojedech, nebo na 4km vzdálené Vyžlovce, či Jevanech. 10 min pěšky od chaty je i zastávka PID. Chata je dřevěná, udržovaná, voda je ze studny na pozemku a v příjezdové cestě před chatou je nově vybudovaná přípojka vodovodu atd. El. je v chatě zavedena. Zastavěná plocha chaty je 32 m2, vnitřní plocha je cca 52 m2.Za chatou je kůlna a žumpa. Vstup je přes prosklenou verandu, kde je sezení / jídelna a vstup na WC(př. se dá dodělat sprchový kout). Dále je obytná místnost s kamny, malá kuchyňka a chodbička s úložnou skříní a schody na půdu, kde je ložnice (nižší strop) a úložná komora. Chata je udržovaná a naprosto v pořádku.

cena: 0 Kč (PRODÁNO)

Secesní bytový dům s nebytovým prostorem ul. Lublaňská, Praha - Vinohrady

Jedná se o prodej řadového činžovního domu z roku 1905 na lukrativním místě Prahy 2 - Vinohradech. Dům je situován cca 100 od náměstí I.P.Pavlova.

cena: 0 Kč (PRODÁNO)

Obytný dům s nebytovými prostory a zahradou , Praha 5 - Radotín

Jedná se o prodej koncového řadového obytného domu z roku 1926 s převažující nebytovou funkcí, nacházející se v centru městské části Praha 5 - Radotín v ulici Prvomájové.

cena: 0 Kč (PRODÁNO)
Pronájem

Pronájem samostatné kanceláře, 16 m2, Vinohradská ul., Praha 2

Podnájem samostatné, reprezentativní kanceláře, situované ve 4.NP domu s výtahem, Vinohradská 6, Praha 2, 5 minut od Václavského náměstí a stanice metra Muzeum.

cena: 0 Kč (PRONAJATO)