Detail nabídky

Prodej rekreačního areálu VLTAVANKA, Slapská přehrada - Županovice

Aktivní
Kraj: Středočeský
Město: Županovice, okr. Příbram

Plocha: UP 840 m2
Forma vlastnictví: osobní

Cena: 9 900 000 Kč Info o ceně v RK
Popis

Popis nemovitostí:

Představujeme Vám prodej známého rekreačního areálu Vltavanka situovaného přímo na břehu slapské přehrady v obci Županovice, okr. Příbram. Rekreační areál se skládá z původního objektu výletní restaurace a z nově přistaveného penzionu se samostatnými apartmány. Rekreační areál Vltavanka patří mezi trvale vyhledávaná místa pro nejen letní rekreaci. Kromě možnosti krásného koupání a provozování vodních sportů v hlavní (letní) sezóně, je rekreační areál Vltavanka rovněž hojně vyhledáván i v sezóně jarní (cyklistika, rybaření) a podzimní sezóně (cyklistika, houbaření, rybaření). Areál je rovněž využíván pro příležitostná firemní školení – moderní školící místnost je součástí penzionu.

Rekreační areál Vltavanka je již od roku 2003 v nepřerušeném provozu a disponuje zavedenou, opakovaně se vracející klientelou. Provozovatelem areálu je jeho stávající vlastník. Technický stav obou budov je dobrý, obě budovy jsou připraveny k zahájení letní sezóny.

 

Restaurace:

Budova restaurace je původní objekt z roku 1959, ve kterém se nachází restaurace s kapacitou cca 55 míst, plně vybavená kuchyně odpovídající současným normám, technické místnosti (pivní sklep, sklady, přípravny) a sociální zázemí (WC). Na vnitřní restauraci navazuje venkovní terasa a zahrádka pro hosty s kapacitou cca 35 míst. V prvním patře budovy je k dispozici služební byt a kancelář. Dále byly v 1. patře započaty přípravné práce pro vybudování baru namísto původních pokojů. Poslední zásadní stavební úpravy a modernizaci restaurace, které mj. zahrnovaly kompletní rekonstrukci vnitřních instalací, fasády, střešní krytiny, soc. zař. a další, provedl stávající majitel v roce 2003. Od této doby má budova stávající podobu. Objekt restaurace je zděný a částečně podsklepený. Stropní konstrukce mezi 1. PP a 1. NP jsou železobetonové, stropní konstrukce mezi 1.NP a 2.NP jsou trámové. Střecha je sedlová, střešní krytina je pálená taška (Bramac). Klempířské prvky jsou s pozinkového plechu.

 

Penzion:

Za budovou restaurace se nachází moderní penzion o dvou podlažích, ve kterých je aktuálně celkem 10 samostatných apartmánů s vlastním soc. zař. (lze rozšířit až na 12 apartmánů) s celkovou ubytovací kapacitou 60 lůžek. V objektu penzionu je dále umístěna kancelář, sklady a prostorná školící místnost s kapacitou cca 30 osob (výměra 63 m2) s vlastním soc. zařízením. Budova penzionu byla postavena v roce 2003 Konstrukce je zděná, z cihlových bloků Porotherm P+B, střecha je sedlová, střešní krytina je pálená taška (Bramac). Pokoje jsou v případě potřeby vytápěny pevně instalovanými přímotopy.

 

Poloha:

Rekreační areál Vltavanka se nachází na ideálním místě, přímo u travnaté pláže na břehu Slapské přehrady, v obci Županovice, okr. Příbram. Okraj Prahy je vzdálen cca  50 km (rychlostní komunikace R4), město Dobříš 14 km a Příbram 26 km. Do obce Županovice je zavedena pravidelná autobusová linka.

Makléř
Jméno
Jaroslav Dobrev
Telefon
777 297 047
E-mail
dobrev@ppinvest.cz