Detail nabídky

RD 4+1, UP 168 m2, ul. Modřínová, Úvaly u Prahy

Prodáno
Kraj: Středočeský
Město: Úvaly u Prahy
Ulice: Modřínová

Typ nemovitosti: Rodinný dům
Velikost nemovitosti: 4+1
Plocha: 168 m2

Cena: 0 Kč
Popis

Dům je dvoupodlažní, nepodsklepený, s vnitřní dispozicí 4+1. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s výstupem na zahradu, na nějž navazuje jídelní část s moderní, plně vybavenou kuchyní. Dále se v tomto podlaží nachází hala s vnitřním schodištěm, WC, technická místnost a vytápěná garáž se sekčními vraty s elektropohonem. Ve 2. nadzemním podlaží (obytné podkroví) se nacházejí 3 samostatné pokoje (dětský pokoj I., dětský pokoj II. a ložnice se šatnou), koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC a chodba.

 

Dům je napojen na veškeré IS. Vytápění domu a ohřev TUV jsou plynové, v obývacím pokoji v přízemí je navíc instalováno elektrické podlahové vytápění. Dům je dále vybaven 3 klimatizačními jednotkami připojenými na el. rozvod se sníženou sazbou. Třída energetické náročnosti je C/D. Připojení na síť Internet lze zajistit bez problémů vzduchem (např. Újezd.net, O2 apod.), na domě je dále umístěna parabolická anténa (Skylink). Měsíční náklady na spotřebu el. energie a plynu nepřekračují částku 5.000,-Kč.

 

Okolo domu je velice pěkná, profesionálně udržovaná zahrada s automatickým závlahovým systémem zn. „RAINBIRD“. Údržba trávníku je zajištěna prostřednictvím automatické el. sekačky zn. „HUSQVARNA“. Na zahradě je postavena dřevěná pergola s venkovním krbem.

 

Pozemek je oplocen dřevěnými plotovými dílci s podezdívkou a zděnými pilíři (do ulice), plnou zdí (zadní část zahrady. Od sousedních objektů je pozemek oddělen oplocením  z drátěného pletiva převážně skrytým za živé oplocení.

 

Parkování je bezproblémové, 3 vozy lze zaparkovat pod uzamčením (garáž + zpevněná plocha na pozemku), 1-2 auta lze parkovat před domem na k tomu určeném stání (pro návštěvy).

 

Dům je zděný z cihel POROTHERM 30 P+D P  P10, stropy keramické, fasáda je zateplená polystyrenem tl. 8. Střešní krytina je z tašek KM-BETA, okna vč. střešních jsou plastová, v přízemí zn. REHAU, střešní okna zn. VELUX.

Makléř
Jméno
Jaroslav Dobrev
Telefon
777 297 047
E-mail
dobrev@ppinvest.cz
Celkem záznamů: 46
|< << 123 >|