N00004 | Pozemek 812 m2 s projektem a stavebním povolením, Týnec nad Labem - Lžovice

Týnec nad Labem
2 350 000 Kč (za nemovitost)
v případě zájmu vč. projektu a stavebního povolení

Představujeme vám prodej stavebního pozemku s jižní orientací a krásným výhledem na údolí Labe, situovaného v obci Týnec nad Labem, kat. úz. Lžovice. Pozemek, který se mírně svažuje jižním směrem, je přístupný z obecní komunikace. Majitel pozemku nechal vypracovat projekt na výstavbu jednopodlažního RD s dispozicí 3+kk, o zastavěné ploše 100 m2. Parametry projektu lze kdykoliv změnit! Žádost o vydání stavebního povolení bude podána v průběhu měsíce března 2023. Vydání stavebního povolení se očekává do konce měsíc června 2023. Dům bude napojen na rozvod elektřiny, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci (tlaková), přípojky těchto IS jsou na hranici pozemku. Pozemek je obdélníkového tvaru s rozměry cca 51 x 16 metrů.
Místo, na kterém je pozemek umístěn, má zvláštní a příjemnou atmosféru. Ta je zapříčiněna nejen jeho výše zmíněnou orientací a výhledem, ale zejména duchem okolní zástavby jako takové, kde se mísí historie starých rodinných domků a selských stavení s modernou dnešní doby. Dokladem tohoto tvrzení budiž starý poutní kříž, který je postaven na hranici prodávaného pozemku.
Lžovice jsou součástí obce Týnec nad Labem. Vzdálenost od pozemku do centra Týnce (Masarykovo nám.) je 1,3 km, železniční stanice Týnec nad Labem je vzdálena 1,6 km. Přímo ve Lžovicích naleznete hospodu a čerpací stanici. Pár metrů od pozemku je zastávka místní autobusové linky č. 534 Kolín – Týnec. Lžovice jsou dlouhodobě a stabilně vyhledávaným místem pro trvalé bydlení nejen z důvodu dobré dostupnosti Týnce a Kolína, ale i díky krásné okolní přírodě. Geomorfologicky se Lžovice nacházejí na území Železných hor, které jsou součástí Českomoravské vrchoviny.

  • Celková plocha:812 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Inženýrské sítě:vodovod; kanalizace; elektřina
  • Umístění objektu:klidná část obce
  • Doprava:vlak; silnice; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Jaroslav Dobrev

Kontaktní formulář