Naše služby

 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realitního zprostředkování, realizace malých developerských projektů a realitního poradenství.

 

Realitní služby

Základní činností naší společnosti  je realitní zprostředkování, tj. zprostředkování prodeje a pronájmu širokého spektra nemovitostí, spolu s poskytováním souvisejících služeb. Působíme především na trhu s nemovitostmi pro bydlení a rekreaci (rodinné domy, byty, pozemky a chaty), nemalé zkušenosti však máme i s prodejem a pronájmem jiných typů nemovitostí (hotely, penziony, výrobní objekty apod.).

Developerské projekty

Další oblastí, ve které dlouhodobě působíme, je realizace malých a středně velkých developerských projektů, orientovaných na bytovou výstavbu a výstavbu rodinných domů. V rámci této činnosti nabízíme klientům zajištění realizace libovolného projektu bytové výstavby tzv. „na klíč“, tj. od fáze projektové přípravy přes zajištění vlastní výstavby až po finální prodej. Nabízíme rovněž možnost přímého odkupu pozemků vhodných pro výstavbu.

Poradenství

Námi nabízené realitní služby však nespočívají výhradně v poskytování komplexního servisu při prodeji, pronájmu či výstavbě nemovitostí. Díky letitým zkušenostem a velmi úzké spolupráci s předními advokáty, daňovými poradci, geodety, soudními znalci apod. jsme vám připraveni účinně pomoci v celé řadě problémů týkajících se vašeho nemovitého majetku.  

Přenechejte vaše starosti nám

Cesta k úspěšné realizaci svěřené zakázky je vždy podmíněna atmosférou vzájemné důvěry. Po celou dobu realizace svěřené zakázky tak pečlivě dbáme na plnou informovanost klienta, který má díky tomu nad svěřenou zakázkou plnou kontrolu. Vše, co děláme, probíhá plně v souladu s pokyny a zájmy klienta.

Řešení nestandardních situací

Při prodeji či pronájmu nemovitostí se nesetkáváme pouze s procesně jednoduchými případy, ale často i s případy zdánlivě neřešitelnými. I v těchto situacích však klienta nikdy neodmítáme, a řešení se snažíme nalézt. Proto jsme zde.

 

404fabe7fd52dacfb2fabca69949a-removebg-preview.png